DSC033821

Ferie w Siedliskach

Podczas trwania ferii przez dwa tygodnie ( 14.01.2013r.- 25.01.2013r. ) tj. od poniedziałku do piątku, w godz. od 11.00 do 15.00, zorganizowano dla dzieci i młodzieży szereg ciekawych zajęć w ramach projektu „Pożyteczne ferie 2013”. Dzieci dość często były obecne już przed 10.00. Warto dodać, iż każdy uczestnik mógł znaleźć coś fajnego dla siebie, gdyż program ferii obejmował: gry i zabawy integracyjne, zajęcia; plastyczno-artystyczne, ruchowe i taneczne, manualne, kulinarne. Odbyło się też spotkania z gośćmi honorowymi: Panem Robertem Motyką (rzeźbiarzem) i ks. Jackiem Kupcem. Zorganizowaliśmy też kulig oraz dyskotekę w trakcie której odbył się konkurs talentów, karaoke, prezentacja układów tanecznych.

Na każdym spotkaniu uczestnicy oprócz dobrej zabawy mieli zapewniony posiłek wchodzący w skład „zdrowej żywności”, np. kanapki czy sałatki. Wszystkie te działania mogły się odbyć dzięki wsparciu Fundacji Wspomagania Wsi, która udzieliła Stowarzyszeniu „Gryf” dotacji w ramach projektu „Pożyteczne ferie 2013”- za co gorąco dziękujemy!!!

W imieniu własnym i uczestników, pragnę gorąco podziękować za współpracę Monice Kopiec – bibliotekarce oraz Dyrektorowi Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa – Jadwidze Bryndal.
Naprawdę było warto podjąć się organizacji minionych „Pożytecznych ferii 2013”, a największą zapłatą za cały trud i poświęcenie są uśmiechnięte i zadowolone buzie uczestników, którzy pożytecznie spędzili ferie.

Joanna Sarkowicz

 

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.