Ogłoszenia parafialne 03.03.2019

VIII Niedziela Zwykła 03. -10. 03. 2019. A .D.

Dzisiaj przeżywamy VIII Niedzielę zwykłą. Ciąg dalszy Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy do wspólnej adoracji.

Również dzisiaj rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu oraz kwartalnych dni modlitw o ducha pokuty.

W środę przypada Środa Popielcowa – posypanie głów popiołem na rozpoczęcie Wielkiego Postu. Jest to symbol podjęcia pokuty za grzechy. Msze św. o godz. 6.30 i 17.00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły i abstynencja. Składka na cele charytatywne. Rozpoczyna się okres Komunii św. Wielkanocnej.

W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, potem Msza św. i po Mszy św. Droga Krzyżowa dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę po Sumie Droga Krzyżowa dla wszystkich. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 14.00, a później Msza Święta. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Panie sprzątające ofiarowały na kościół 150 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Ciesielska Ewelina, Ligęza Barbara, Król Ewa, Ligęza Agnieszka, Sowa Weronika.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

Spotkanie Apostolskiej Grupy Młodzieżowej w piątek o godz. 19.00. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 9.00. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w sobotę o godz. 10.00.


Intencje mszalne

Kolejna intencja Mszalna z pogrzebu śp. Marii Bogusz z intencji od uczestników pogrzebu będzie odprawiona poza parafią.

 

About the author