Ogłoszenia parafialne 05.05.2019

III Niedziela Wielkanocna 05. —12. 05. 2019 A.D.

Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną, w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej o godz. 10.30. Z tej racji Nabożeństwo Majowe wyjątkowo dzisiaj o godz. 15.00. Dzieci l-komunijne i rodziny uczestniczą w „Białym Tygodniu” codziennie o godz. 18.00.

W poniedziałek wspomnienie świętych Filipa i Jakuba, w środę przypada uroczystość Św. Stanisława, Bp i Męcz. głównego Patrona Polski i Diecezji i rocznica zakończenia II wojny światowej.

Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Przyszła Niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Dobrego Pasterza. Składka przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

Panie sprzątające ofiarowały na kościół 160 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Ligęza Barbara, Skrobot Bożena, Falkowska Katarzyna, Bajorska Barbara, Skrobot Anna.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

Bardzo proszę osoby, które się zapisały na pielgrzymkę na Warmię i Mazury, aby wpłaciły pełną kwotę do 20 maja 2019r. Jeżeli ktoś chce się jeszcze dopisać to jest taka możliwość. Zapisy w zakrystii.

W tym tygodniu spotkania: w piątek o 19.00. Apostolska Grupa Młodzieżowa, w sobotę o 9:00 Liturgiczna Służba Ołtarza, o 10:00 w sobotę Maryjki.

W niedzielę o godzinie 10:30 rocznica I Komunii Świętej. Dzieci z IV klasy wraz z rodzicami zapraszamy w środę na nabożeństwo majowe i Mszę Świętą, a po Mszy Świętej będzie krótkie spotkanie organizacyjne przed uroczystościami rocznicowymi. Bardzo prosimy rodziców, aby przypomniały swoim dzieciom, jeżeli dawno nie były do spowiedzi, aby skorzystały przed niedzielą z sakramentu spowiedzi.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się 9 maja 2019r. tj. czwartek godz.15.00.


INTENCJE MSZALNE

 

About the author