Ogłoszenia parafialne 05.07.2020

XIV Niedziela Zwykła    05. – 12.   07.  2020 r. 

Dzisiaj XIV Niedziela Zwykła.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w Uroczystościach Odpustowych i w Uroczystościach związanych z Bierzmowaniem. Dziękujemy rodzicom Bierzmowanych za ubranie kościoła.

Adoracja Najświętszego Sakramentu dla chętnych będzie od poniedziałku do soboty od godziny 17.30. do 18.00. W każdy dzień będzie okazja do Spowiedzi.

Wszystkim przypominamy, że w kościele jest obowiązek zakładania maseczek. A jeśli kto nie ma maseczki, ten w razie czego odpowiada sam za siebie.

W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziew.; w środę św. Jana z Dukli, prezb.; w sobotę św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Osoby sprzątające ofiarowały 200 zł. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Gawlik Anna, Ziobrowska Agnieszka, Budzyn Teresa, Szczepanik Małgorzata, Warzecha Bernadeta, Motyka Zofia.

Zachęcamy do nabywania Gość Niedz. I Promyczek Dobra i Małego Promyczka Dobra.

Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Reca w Siedliskach jak co roku prowadzi zbiórkę nowych przyborów szkolnych. Tym razem zbierane są przybory dla dzieci na Kubie. Można je zostawiać w sekretariacie szkoły do dnia 24 lipca w godz. 9:00 do 12:00. Dzięki życzliwości właścicieli sklepów przy szkole oraz Spar, można również tam składać zakupione przybory szkolne. Szczegółowo z akcją można zapoznać się na plakatach. Dziękujemy za wszelkie przejawy dobrej woli i zachęcamy do pomocy.

Przypominamy, że pielgrzymka na Bałkany została przełożona na następny rok w terminie 25-31 lipca 2021 roku. Biuro ITER poinformowało, że cena może ulec powiększeniu o 10% w razie zwiększenia cen za hotele lub transport. Ostateczna cena zostanie podana do 1.10.2020 r. Całość wpłaty należy zapłacić miesiąc przed 1 czerwca 2021r.

About the author