Ogłoszenia parafialne 10.03.2019

I Niedziela Wielkiego Postu 10. -17. 03. 2019. A .D.

Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.00. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy. W środę przypada 6 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Z tej racji zachęcamy do modlitwy za papieża Franciszka.

W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, potem Msza św. i po Mszy św. Droga Krzyżowa dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy.

Za tydzień w niedzielę Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Z taj racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes w przyszłą 17 marca.

W niedzielę po Sumie Droga Krzyżowa dla wszystkich. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 14.00, a później Msza Święta. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Panie sprzątające ofiarowały na kościół 150 zł. Z Róży Marii Kozioł na kwiaty dla MB Fatimskiej złożyła 150 zł. Bóg zapłać.
Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Augustyn Barbara, Augustyn Zdzisława, Augustyn Ewelina, Feć Ewa, Rafa Jadwiga.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i I Komunii Świętej w czwartek o godzinie 17.00.

Spotkanie Apostolskiej Grupy Młodzieżowej w piątek o godz. 19.00. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w sobotę o godz. 9.00. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w sobotę o godz. 10.00.

Ogłoszenia Sołtysów…Zgodnie z tradycją lat poprzednich prosimy Sołtysów, aby przy podatkach również zbierali ofiary na porządkowanie naszego cmentarza.

Z wielką radością chcemy podzielić się wiadomością, że nasz parafianin pan Łukasz Wiejaczka z Biesnej obronił Habilitację i uzyskał tytuł Profesora Nadzwyczajnego. Dla naszej parafii jest to też bardzo ważne i prestiżowe. Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych osiągnięć.

Intencje Mszalne – Kalendarz

About the author