Ogłoszenia parafialne 11.08.2019

XIX Niedziela Zwykła 11-18.08. 2019 A.D.

Dzisiaj przypada XIX Niedziela Zwykła. Składka na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Również dzisiaj Odpust w Stróżnej.

We wtorek przypada 13 miesiąca sierpnia, dlatego po Mszy św. o godz. 18.00 będzie Procesja Fatimska z lampionami w kierunku Biesna za Lipką koło Szkoły i z powrotem – Przedmieściem. Prosimy Strażaków o zapewnienie bezpieczeństwa i porządku. Prosimy, aby na drodze procesji ubrać okna w domach. Bardzo serdecznie zapraszamy do licznego udziału w Procesji.

W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to święto obowiązkowe. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Błogosławieństwo wieńców żniwnych, ziół i kwiatów będzie na Sumie. W czwartek odpust w Bruśniku.

W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. I  męcz.; w sobotę św. Jacka, prezb. – imieniny Ks. Rektora – składamy Mu najlepsze życzenia: zdrowia i łask Bożych.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Jurkowska Iwona, Górska Wiesława, .Grzesiak Bożena, Stępień Mieczysław, Święs Aneta.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra. Dzisiaj w numerze Gościa N. bezpłatny dodatek płyta CD: Pieśni patriotyczne i religijne.

Intencje mszalne poza parafią:
12.08.2019 – Poniedziałek – † tata w 24 rocznicę śmierci. .
14.08.2019 – Środa – † Tomasz Urbanek intencja od Orkiestry Dętej z Siedlisk.
16.08.2019 – Piątek – † Tomasz Urbanek od rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Reca w Siedliskach.
17.08.2019 – Sobota – † Tomasz Urbanek z intencji uczniowie i rodzice uczniów Szkoły Podstawowej w Biesnej.
18.08.2019 – Niedziela – (1) † Tomasz Urbanek od pracowników firmy Libropol oddział Gorlice; (2) †Tomasz Urbanek od Agi i Marcina.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.