Ogłoszenia parafialne 19.05.2019

V Niedziela Wielkanocna 19. – 26. 05. 2019 A.D.

Dzisiaj przeżywamy V Niedzielę Wielkanocną. Bardzo się cieszymy, że wczoraj ks. biskup Leszek Leszkiewicz wyświęcił na diakona naszego rodaka Grzegorza Kowalskiego. Składamy gratulacje diakonowi Grzegorzowi oraz całej Jego rodzinie i życzymy wszelkich Bożych łask.

Dzisiaj o godzinie 15:00 spotkanie przed pielgrzymką na Warmię i Mazury.

W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

Przypominamy, że Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić jako Niedzielę Synodalną. Również w przyszłą niedzielę przypada Dzień Matki. Modlić się będziemy w ich intencji. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na Fundusz Kościelny.

Panie sprzątające ofiarowały na kościół 190 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Lepa Ewa, Olszewska Małgorzata, Olszewska Małgorzata, Zięcina Agnieszka, Zięcina Maria.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

Przypominamy, że w dniu 24 maja tj. w piątek od godz. 14.30 w Przychodni Lekarskiej „BOMED” – Siedliska 300 odbędą się badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, płuc, stawów, piersi oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Bliższe informacje w Przychodni..

Spotkania:
w piątek o 19:00 – Apostolska Grupa Młodzieżowa,
w sobotę o 9:00 – Liturgiczna Służba Ołtarza,
w sobotę o 10:00 – Dziewczęca Służba Maryjna.

W przyszłą niedzielę na sumie będzie przyjęcie dziewczynek do Dziewczęcej Służby Maryjnej, oraz chłopców do grona aspirantów. Zapraszamy dzieci w sobotę na spotkania.

Dzisiaj ostatni dzień zapisów na Saletyńskie Spotkanie Dzieci w Kobylance, które odbędzie się od 14 do 16 czerwca. Mogą się zapisywać dzieci ze szkoły podstawowej od klasy III do VII. Zapisy w zakrystii u ks. Pawła.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.