Ogłoszenia parafialne 22.04.2019

Poniedziałek Wielkanocny 22 – 28.IV.2019 A.D.

Dzisiaj drugi dzień świąt Wielkanocnych – Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte o godz. 7:00, 8:30,10:30,14.00. Składka na KUL i UPJPII.

Z racji oktawy Wielkanocy najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Motyce i osobom, które ubierały grób i ciemnicę; strażakom za pełnienie honorowej warty przy grobie; orkiestrze, organiście; niosącym feretrony; śpiewającym Pasję; Liturgicznej Służbie Ołtarza; Maryjkom i wszystkim, którzy się przyczynili do uświetnienia Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy Panu Marcinowi Stankowi za produkty spożywcze.

W czwartek o godz. 18.00. procesja błagalna o urodzaje wokół kościoła z racji wspomnienia św. Marka Ewangelisty. Zapraszamy.

We wtorek o godzinie 17.00. spotkanie kandydatów do bierzmowania w naszym kościele. W środę natomiast o godzinie 17.00. spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele p.w. św. Mikołaja w rektoracie. Obecność obowiązkowa.

W piątek o godz.18.00. w naszej parafii będzie bierzmowanie. Prosimy, aby kandydaci do bierzmowania wraz ze świadkami byli w kościele o godzinie 17.15. Prosimy strażaków o pokierowanie ruchem na parkingu, przy kościele.

Zbiórka ministrantów i lektorów przed uroczystościami bierzmowania we wtorek o godzinie 16.30.

Przyszła niedziela jest obchodzona jako Niedziela Bożego Miłosierdzia. W naszej parafii odpust. Po sumie odbędzie się procesja do kaplicy Bożego Miłosierdzia. Prosimy o wystąpienie Orkiestry.

Panie sprzątające ofiarowały na kościół 170 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w czwartek o godz. 9.00: Lidia Łaś, Iwona Mazur, Joanna Gucwa, Ewelina Bajorska, Maria Bajorska i Janina Juruś, oraz rodziców kandydatów do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę składka będzie na Fundusz Kościelny.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

About the author