Ogłoszenia parafialne 24.03.2019

III Niedziela Wielkiego Postu 24. – 31. 03. 2019. A .D.

Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Dzień Misjonarzy Męczenników. Dzisiaj składka jest przeznaczona na Fundusz Kościelny. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.00. Serdecznie Was wszystkich zapraszamy.

W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 6.30 i 17.00. Zachęcamy do udziału. We wtorek obchodzony jest Dzień Modlitw za Więźniów.

W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, potem Msza św. i po Mszy św. Droga Krzyżowa dla wszystkich. Na drogę krzyżową po Mszy Świętej w piątek zapraszamy klasy VIII i III gimnazjum wraz z rodzicami. Będą wtedy wręczone krzyże do bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

W niedzielę po Sumie Droga Krzyżowa dla wszystkich. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 14.00, a później Msza Święta. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

W przyszłą niedzielę składka na Gorzkich Żalach będzie przeznaczona na kwiaty do Grobu Pana Jezusa.

Dziękujemy za ofiary złożone na porządkowanie cmentarza.

Panie sprzątające ofiarowały na kościół 140 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Rymek Beata, Kalisz Agnieszka, Rymek Honorata, Rymek Agnieszka, Wojna Beata.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

Są do nabycia paschaliki. Ofiara wynosi 5 zł.

 

About the author