Ogłoszenia parafialne 28.04.2019

28.1V. – 05.05.2019 A.D.

Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego – Patronalne święto Caritas. Składka na Fundusz Kościelny. Po Sumie odbędzie się procesja do Kaplicy Bożego Miłosierdzia. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Uroczystości Bierzmowania. Bóg zapłać rodzicom młodzieży Bierzmowanej za Dar Ołtarza — ofiara 1.000 zł.

W poniedziałek wspomnienie św. Katarzyny ze Sieny, dziew, i dok. Kośc.,Patronki Europy; we wtorek św. Wojciecha, Bpa i Męcz., głównego Patrona Polski.

We wtorek o godzinie 18.00. uroczyste rozpoczęcie Nabożeństw majowych. Zapraszamy.

Bóg zapłać za ofiary na porządkowanie cmentarza. Z Rektoratu przy kościele Św. Mikołaja zebrano 2.720 zł. Bóg zapłać.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. dla dzieci i młodzieży szkolnej w środę od godz. 17.00; dla dorosłych w czwartek od godz. 17.00.

W piątek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. jak w niedzielę. Z racji Ur. Nie będzie postu. Z tej racji objazd do chorych będzie wyjątkowo w czwartek.

Panie sprzątające ofiarowały na kościół 120 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w czwartek o godz. 9.00: Lidia Łaś, Iwona Mazur, Kowalska Maria, Sowa Barbara, Olszewska Janina, oraz rodziców dzieci l-Komunijnych.

W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość I KOMUNII ŚWIĘTEJ o godz. 10.30. Z tej racji Naboż. Majowe w przyszłą niedzielę będzie o godz. 15.00.

Spowiedź św. dla dzieci l-Komunijnych i ich rodzin będzie w sobotę o godz. 9.00. Próba przed Uroczystościami I Komunii Świętej we wtorek po Mszy Świętej wieczornej. Pozostałe próby będą ustalone we wtorek.

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

Bardzo proszę osoby, które się zapisały na pielgrzymkę na Warmię i Mazury, aby wpłaciły pełną kwotę do 20 maja 2019r. Jeżeli ktoś chce się jeszcze dopisać to jest taka możliwość. Zapisy w zakrystii.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się 9 maja 2019r. tj. czwartek godz.15.00.

About the author