Ogłoszenia parafialne 30.06.2019

XIII Niedziela Zwykła 30.06. – 7.07. 2019 A.D.

Dzisiaj przypada XIII Niedziela Zwykła. Niedziela Synodalna.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy przyczynili się do uświetnienia w naszej parafii Uroczystości Odpustowych: naszym klerykom, delegacjom składającym życzenia, Organiście, Orkiestrze, Strażakom, dzieciom sypiącym kwiaty, noszącym feretrony i baldachim, dzieciom l-komunijnym, Maryjkom, Liturgicznej Służbie Ołtarza i wszystkim za liczną obecność. Dziękujemy również serdecznie paniom w kuchni i za produkty spożywcze.

We wtorek liturgiczne święto NMP Tuchowskiej. Rozpoczyna się Wielki Odpust Tuchowski. Program wywieszony. W środę św. Tomasza, Apostoła, w sobotę bł. Marii Ledóchowskiej, dziew. Patronalne święto Apostolstwa Chorych.

W zakrystii do środy wieczór można zapisywać się na Pieszą Pielgrzymkę z Siedlisk do Tuchowa. Jeżeli będą chętni to pielgrzymka odbędzie się w nocy w sobotę około godziny 1.00. Proszę, aby zgłosiło się 3 strażaków, którzy pomogą w kierowaniu pielgrzymką. Spotkanie przed pielgrzymką w czwartek wieczorem po Mszy Świętej.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź z okazji I piątku dla dzieci i młodzieży szkolnej w środę i czwartek od godz. 17.00, dla pozostałych w piątek od godz. 17.00. Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i zmiana Tajemnic Różańcowych w piątek o godz. 18.00. Objazd do chorych jak zwykle, panie sprzątające kościół ofiarowały 150 zł. Bóg zapłać.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Krawczyk Krystyna, Wojtas Aneta, Wojtas Katarzyna, Pater Elżbieta, Pater Barbara

Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.

About the author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.