IV Niedziela Wielkiego Postu 31.03. – 07.04. 2019. A .D.
Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu jako Niedzielę Synodalną. Dzisiaj składka na Gorzkich Żalach jest przeznaczona na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 14.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
Msze św. po południu w dni powszednie o godz. 18.00.
W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek będziemy się modlić o powołania kapłańskie i zakonne. Okazja do Spowiedzi z racji I piątku miesiąca będzie dla dzieci i młodzieży szkolnej w środę i w czwartek od godz. 17.00; dla dorosłych w piątek od godz.17.00.
Msza św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa i zmiana tajemnic Różańcowych w piątek o godz. 18.00. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.30, potem Msza św. i po Mszy św. Droga Krzyżowa dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy. Objazd do chorych jak zwykle.
W sobotę z racji I soboty miesiąca o. godz. 18:00 będzie Nabożeństwo z cyklu I sobót wynagradzające za grzechy Niepokalanemu Sercu NMP. MB Fatimska serdecznie zaprasza.
W niedzielę po Sumie Droga Krzyżowa dla wszystkich.
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 14.00, a później Msza Święta. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
Panie sprzątające ofiarowały na kościół 150 zł. Bóg zapłać.
Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Prosimy do sprzątania kościoła w poniedziałek o godz. 9.00: Wróbel Sabina, Bogusz Teresa, Kuś Danuta, Bogusz Małgorzata, Wojna Małgorzata.
Spotkania w grupach: Spotkanie kandydatów do Bierzmowania wraz z rodzicami w czwartek o godz. 18.00.
Zachęcamy do zakupu gazet: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.
Są do nabycia paschaliki. Ofiara wynosi 5 zł.
Msze św. Greg. Za +Janina Truchan będą odprawione 3.V. — 1.VI.2019r.
Msze św. Greg. Za + Janusz Sroka będą odprawione 2.VI. – 1.VII.2019r.