W piątek po Bożym Ciele nasza parafia przeżywała Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Podczas Mszy Świętej modliliśmy się, dziękując za miłość i miłosierdzie Chrystusa.
Po Eucharystii odbyła się procesja eucharystyczna wokół kościoła, w której uczestniczyli parafianie, służba liturgiczna oraz dzieci sypiące kwiaty. Wspólna modlitwa była okazją do zawierzenia naszych rodzin i całej parafii Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną modlitwę.
Najświętsze Serce Pana Jezusa, zmiłuj się nad nami!